Вишам рекомендують перейти на аудиторний формат навчання

Університети, академії та коледжі можуть уже з вересня перейти з дистанційного формату навчання в аудиторний. Відповідну рекомендацію надало Міністерство освіти та науки в листі до керівників закладів фахової передвищої та вищої освіти № 1/10142-23 від 11 липня 2023 року.

«Вимушений перехід закладів освіти на провадження освітнього процесу в дистанційному форматі призвів до незаперечного зниження якості освіти, пов’язаного з відсутністю ефективного зворотного зв’язку з викладачами, великим обсягом домашніх завдань, технічними проблемами, недостатнім забезпеченням здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників комп’ютерною технікою, браком спілкування, відсутністю здобуття дієвого практичного досвіду тощо», — йдеться у листі.

Тому МОН рекомендує з 1 вересня цього року максимально перейти на аудиторний формат навчання, враховуючи наявність та місткість укриттів. Ця рекомендація не стосується освітніх закладів, розміщених у зоні бойових дій та досяжності вогню ворожих РСЗВ, систем типу С-300 та аналогічних.

Читайте також: Кількість бюджетних місць на деякі спеціальності збільшили.

Фото: np.pl.ua