Завдяки пішому походу ветеран АТО на протезі зібрав 3 млн для ЗСУ

Ветеран АТО із Житомира Олександр Швецов, який внаслідок поранення втратив ліву ногу та пересувається на протезі, вирушив у піший похід, щоб зібрати кошти на автомобілі для ЗСУ.

За вісім днів мужній чоловік мав пройти пішки від Чорного моря до Карпат, зробивши 800 тисяч кроків. Стартував він з Одеси, а кінцевою точкою походу стало місто Яремче, що на Франківщині.

Під час походу Олександра кожен охочий міг зробити донат, аби «скоротити йому шлях»: 1 грн дорівнювала мінус одному кроку. Усі зібрані гроші планував витратити на два пікапи та мікроавтобус для військовослужбовців.

Восьмиденний похід закінчився збором суми в розмірі 3 млн грн. Українцям, які донатили, вдалось значно скоротити шлях чоловіка – за сім днів він пройшов 65 км.

«Якби можна було б акумулювати всі ваші донати в мої кроки, то я вже сьогодні був би біля Атлантичного океану, але ми з вами акумулюємо їх в дещо краще, а саме – в автівки та потреби для наших побратимів. Чесно, я не знаю що в такі моменти відчуває Притула, але я відчуваю перемогу!», – написав Олександр на своїй фейсбук-сторінці.

Читайте також: З Херсона евакуювали пенсіонера, який зібрав понад пів мільйона для ЗСУ на очах окупантів.

Фото та відео з фейсбук-сторінки Олександра Швецова