«Залізне» подружжя із Кіровоградщини пече хліб для захисників

Півтисячі хлібин і майже три тисячі пиріжків спекли у старенькій печі подружжя Кондрашенків та їхні помічники, повідомляє «Голос України».

Євгеній Миколайович та Галина Олексіївна Кондрашенки з села Цибулевого Дмитрівської громади цьогоріч відзначать 65-літній ювілей подружнього життя — залізне весілля. За прожиті разом роки їхні почуття стали ще міцнішими, вони люблять і поважають одне одного. Вірять: справжні почуття живуть вічно і не втрачаються навіть через такий чималий термін. А ще вірять у перемогу України і печуть для наших захисників хліб та пиріжки.

Роблять вони це у своїй старенькій печі. Дідусь розпалює піч, а бабуся стежить, чи вистачить жару, чи ще дровець підкинути. Вимісити тісто в Галини Олексіївни вже не вистачає сил, тож їй допомагають односельці. Хліб у Галини Олексіївни виходить дуже смачний, адже вона його пече з 15 років.

«Приходять дівчата до нас щотижня, — розповідає Галина Олексіївна. — Дідусь чаклує коло печі, я стежу за жаром та пропорціями, змащую форми, начинку для пиріжків допомагаю готувати, а дівчата замішують тісто, формують хліб, садять у піч, і вже разом ліпимо пиріжки. Робимо все з любов’ю та щирими серцями, в гарному настрої, щоб продукт мав лише позитивну енергетику. Така ось потрібна процедура. Щотижня в печі випікаємо 24 хлібини та сто пиріжків. На таку кількість витрачається десь півмішка борошна».

Тож якщо порахувати, то з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в печі Кондрашенків випекли півтисячі хлібин та майже три тисячі пиріжків!

Також читайте про 80-річного мешканця Полтавщини, що пожертвував своє авто для ЗСУ.

Фото: Катерина Матко