Японський пенсіонер відкрив безкоштовне кафе в Харкові (ФОТО)

Волонтер з Японії, який після повномасштабного вторгнення приїхав в Україну та тривалий час жив у харківському метро, допомагаючи місцевим мешканцям, знайшов ще один спосіб підтримати українців. 75-річний Фумінорі Цучіко відкрив на Салтівці в Харкові безкоштовне кафе, повідомляє ТСН.

У FuMi Caffe можуть безкоштовно отримати гарячу їжу ті, хто опинився в скруті.

«Кожна людина має щодня їсти. І хоча б раз на день я хочу людей нагодувати, бо більшість зараз має труднощі з грошима», — каже власник закладу.

Відкрив кафе японець власним коштом. Окрім того, допомогли його друзі з батьківщини, благодійники та підписники сторінки в соцмережах.

Частина працівників кафе — колишні сусіди Фумінорі з метро, які вже стали йому друзями. Кухарів набирали за оголошеннями.

Працює кафе з 10:00 до 15:00. Меню щодня різне — супи,  борщі з пампушками, макарони з курячими крильцями, на десерт — чай із солодкими пиріжками. У середньому на день можуть нагодувати близько 300 людей.

У день відкриття закладу японець зробив сюрприз для маленьких відвідувачів закладу — виставив біля нього ящик з іграшками, які дітлахи могли взяти собі в подарунок.

Чоловік каже, що повертатися в Японію поки не планує — житиме в Харкові, доки потрібен людям.

Фото з фейсбук-сторінки Фумінорі Цучіко