Пенсіонерка-переселенка дала дах над головою трьом сотням людей (ФОТО)

Пенсіонерка Катерина Тарасенко вісім років тому змушена була евакуюватися з Донбасу на Львівщину через напад російських військ.

На новому місці жінка почала керувати фермою, де розводять кіз, курей, свиней та рибу.

Після повномасштабного вторгнення росія на територію України, пані Катерина вирішила долучитися до допомоги людям, які як і вона колись змушені були тікати з рідного дому, бо як ніхто розуміла їхні почуття.

«Я ніколи не забуду перші важкі дні, коли виїжджала як переселенка і коли я переселилась в Карпати. Це було дуже важко,» – розповіла вона.

Пенсіонерка створила прихисток для внутрішньо переміщених осіб «Дах над головою», де вже за перші 10-15 днів зібралося 60-65 людей. А всього з початку війни в прихистку встигли побувати понад 300 людей.

«Багато з них знаходяться в шоковаму стані. Багато людей уже через місяць, через три місяці усвідомлюють, що вони втратили все і повертатись їм нікуди. Таким людям треба пояснити, що на цьому життя не закінчується», – вважає пані Катерина.

Частина мешканців прихистку через певний час знайшли помешкання і роботу, а частина вирішили долучитись до фермерського господарства. Їм надають необхідні приміщення, землю та допомагають знаходити кошти на заняття фермерством. Переселенці розводять тварин, варять сир і розвивають екотуризм.

Катерина Тарасенко ж планує й надалі розвивати програму для переселенців – мріє допомагати переселенцям знаходити чи будувати невеликі будиночки, щоб мали своє житло.

за матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України

Читайте також: На Львівщині пенсіонерка проводить цікаві заняття для дітей-переселенців.