На Львівщині пенсіонерка проводить цікаві заняття для дітей-переселенців

Вчителька-пенсіонерка з багаторічним педагогічним досвідом Надія Яворська допомагає адаптуватися дітям, які переїхали на Львівщину з небезпечних регіонів. Як пише «Ваш Голос Прикарпаття», жінка проводить для них цікаві заняття у бойківському селі Мшанець.

Діти приїхали з різних регіонів України: Краматорська, Дружківки, Олександрівки, Покровська, Кривого Рогу, Харківської та Київської областей. Усього у групі пенсіонерки наразі 23 учні, віком від 3 до 10 років.

Заняття проводять в рамках реалізації проєкту «Дитячі точки – «Спільно» від ЮНІСЕФ. Під час них пані Надія розповідає своїм учням про місцевість, звичаї, природу. Перед Вербною неділею дітки вчились виготовляти букетики для освячення, а перед Великоднем – малювали писанки. А ще – часто граються в активні ігри.

«Моя особиста мета – хочу бути корисною у цей важкий час війни. Я маю педагогічний досвід. То чому ж його не застосувати у потрібній справі? Маленькі українці сьогодні цього потребують», – розповідає вчителька.

Нагадаємо, що на Вінниччині пенсіонерка під час війни теж вирішила повернутис до професійної діяльності – жінка шиє «мобільні матраци» для наших захисників.

Фото «Ваш Голос Прикарпаття»