Миколаївська пенсіонерка віддала 10 тис грн українським військовим замість московських онуків

90-річна мешканка Миколаєва Генрієтта Кондрашова віддала на допомогу Збройним силам України п’ятирічні заощадження у розмірі 10 тисяч гривень.

Як розповіла жінка «Суспільному», відкладала гроші з пенсії – отримує вона 3600 грн. Хотіла купити подарунки для онуків та правнуків по лінії брата, які наразі проживають у Москві, проте вирішила, що українські військові заслуговують грошей більше.

«А кому? Хто зараз найбільше потребує? Я думаю, що це найбільш підходящі люди, мені не шкода, абсолютно не шкода грошей для них!», – каже жінка.

Пані Генрієтта родом з Чернівців, проте вже 26 років проживає у Миколаєві. У березні її будинок постраждав від обстрілів росіян – снаряд від «Града» впав прямо біля її під’їзду, а в кухні та спальні квартири вибило вікна.

Саме війна і, зокрема, постійні обстріли рідного Миколаєва, і спонукали жінку на таке рішення – віддати заощадження на підтримку українських військових. Знайшла номери Обласної варти, а ті, своєю чергою, зв’язалися з волонтерами організації «Мрій Дій».

За словами пенсіонерки, наразі у неї одна мрія – мир в Україні й аби всі наші хлопці повернулися з фронту живими.

«Я їм бажаю тільки, щоб вони всі повернулися додому живі та здорові. Я знаю, що це неможливо, але все ж таки, я дуже цього хочу», – каже жінка.

Нагадаємо, 98-річна вінничанка вдруге хотіла піти на фронт, аби захищати Україну.