91-річна киянка шиє білизну для захисників

Швацький мініцех з пошиття чоловічої натільної білизни організувала у своїй оселі 91-річна жителька Боярки, що на Київщині, Ольга Інглятовська. Жінка має досвід у такій справі, адже ще з 2014 року шиє білизну та теплі речі для захисників. Понад півтори тисячі одиниць одягу вона виготовила та передала бійцям до 2022 року.

Повномасштабне російське вторгнення спонукало пенсіонерку ще активніше взятися до роботи. Ольга Остапівна знову шиє білизну 400 штук уже відправила через волонтерів для воїнів.

Працездатності в жінки вистачає. А от з тканиною часто має проблеми. Тому небайдужі люди приносять їй вживаний або новий одяг, який можна перешити. Долучилася до збору одягу також керівниця благодійної організації з Вишневого Євгенія Карпенко. Очільник районної ветеранської організації Анатолій Пастовенський привіз швачці пів сотні жіночих спідниць, а також інший чоловічий і дитячий одяг. Кравчиня розпорює їх, кроїть і шиє білизну.

Жінка розповідає, що мати з дитинства вчила її допомагати тим, хто боронить рідну землю. Тоді вона ще маленькою дівчинкою у 1943 році допомагала матері пекти в печі хліб для фронтовиків.

Нагадаємо, понад 500 пар шкарпеток зв’язали бердичівські волонтерки. 

Фото з архіву Ольги Інглятовської