За допомогою трав упорався зі своїми чоловічими недугами

З листів: «Я радію й пишаюся тим, що в нас в Україні є така авторитетна травниця Тетяна Павлівна Радіонова. За допомогою її цілющих складів я зміг упоратися з простатитом та аденомою. Почуваюся дуже добре. Щиро вдячний!», Косих Іван, 65 років, м. Лохвиця.

Відома авторитетна травниця, авторка книги «Встань над болем своїм» Тетяна Павлівна Радіонова виготовляє натуральні трав’яні засоби від різних недуг.

Здрастуйте, любі мої друзі!

У нашому XXI столітті, столітті розумової праці, сильна стать, на жаль, як ніколи схильна до такого захворювання як ПРОСТАТИТ.

Коротко про цю недугу: передміхурова залоза в здоровому стані має форму каштана або сливи розміром приблизно 2 см у діаметрі. Коли простата запалена, то збільшується в розмірах і перетискає сечостатевий канал та пряму кишку. Починаються проблеми із сечовипусканням: воно стає або утрудненим, або прискореним, уривчастим, неповним. Можуть додатися біль у паху, в яєчках, різі при сечовипусканні, біль у попереку та інші неприємні симптоми. Найгірше, що в чоловіків репродуктивного віку й не тільки виникають проблеми з потенцією. 

Крім того, часто додається аденома — незлоякісна пухлина на передміхуровій залозі. Дехто вирішує це питання хірургічним шляхом. Так, аденому видаляють, але простатит залишається. Якщо вчасно не вжити заходів, можна забути про якісне, спокійне, повноцінне життя. Усі ваші думки будуть про простату. Можуть виникнути проблеми в сімейному житті, тому що функціонально ви «випадаєте з ладу».

Від простатиту та аденоми я рекомендую застосовувати мої натуральні трав’яні екокомплекси. Протягом понад 25 років моєї практики траволікування чудово себе зарекомендувало й, не побоюся сказати, врятувало від розлучення та зміцнило не одну родину. Я кажу про БАЛЬЗАМ від простатиту (для приймання всередину) й МАЗІ (зовнішнє). Діють вони м’яко, обережно. Можуть поєднуватися з будь-якими медикаментозними препаратами. Я виготовляю їх без жодних хімічних складників. Вони не мають побічних дій.

Свої натуральні трав’яні засоби надсилаю поштою по всій Україні. Обов’язково надаю рекомендації щодо їхньої дії та особливостей застосування. Мені зручніше відповідати на запитання телефоном. Під час розмови я зможу уточнити й виявити деталі вашого діагнозу та симптомів, що сприятиме якісній підготовці комплексів відповідно до особливостей вашого захворювання.

Бережіть здоров’я!

Щиро ваша Тетяна Павлівна Радіонова.

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з простатитом, гемороєм, парапроктитом, закрепом, гайморитом, псоріазом, демодекозом, герпесом, грибком, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, рожистими запаленнями, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: travnik.kharkov.ua

Тел.: 097-925-73-97 (Viber, WhatsApp), 066-044-08-98
Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova