В Україні побудують перший Дім Рональда МакДональда

Перший Дім Рональда МакДональда в Україні збудують в Києві на території дитячої лікарні «Охматдит». Він буде діяти для сімей тяжко хворих дітей, що перебувають на лікуванні далеко від рідного дому. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Фундація Ronald McDonald House Charities (RMHC)  — благодійна організація, яка дасть можливість сімʼям проживати поруч з дитиною під час її перебування в медичному закладі.

Завдяки підтримці USAID Україна, а також благодійним внескам фізичних та юридичних осіб, планується реконструювати будівлю, яка зараз не використовується в лікувальному процесі. Буде створено 50 кімнат, де родини дітей, які проходять лікування, перебуватимуть безоплатно.

«Це приклад тієї взаємодії медичної сфери та соціально відповідального бізнесу, якого наразі дуже потребує наша країна. Для дітей, які лікуються від тяжких хвороб, дуже важливо, щоб близькі були поруч. Якщо лікування проходить далеко від дому, це додаткове навантаження для родини… Маю надію, що з часом проєкт буде розширений», — прокоментував міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Для довідки. В лікарні «Охматдит» щорічно проходять лікування до 20 тисяч дітей з усієї країни та здійснюється близько 10 тисяч операцій.

Читайте також: На протезування українців цього року передбачено 3 млрд грн

Ілюстративне фото: 5.ua