Під час війни онкохворих продовжують лікувати безоплатно

У період дії воєнного стану продовжує працювати Програма медичних гарантій, за якою пацієнти з онкологічними захворюваннями можуть отримати безоплатне лікування. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я України.

Відповідна програма покриває всі найважливіші види медичної допомоги на кожному етапі лікування:

– діагностики;
– хімієтерапевтичного та радіологічного лікування;
– супроводу в амбулаторних та стаціонарних умовах;
– хірургії;
– реабілітації;
– паліативної допомоги

Отримати безоплатну медичну допомогу можна за направленням лікаря. Якщо у пацієнта є встановлений діагноз, то до лікуючого лікаря можна звертатися без направлення.

Більшість онкоцентрів наразі працюють у штатному режимі. Актуальна інформація про роботу закладів та контакті телефони для пацієнтів можна знайти за посиланням.

Зараз пацієнт може самостійно обрати заклад, де отримувати послуги, незалежно від місця реєстрації чи фактичного перебування. Знайти потрібний заклад можна, звернувшись до контакт-центру Національної служби здоров’я України за номером: 16-77.

Нагадаємо, що під час війни призупинені планові операції проводитимуть безоплатно на безпечних територіях. А для отримання допомоги постраждалим під час війни дітям потрібно зареєструватися в спеціальному реєстрі.

Фото: photographee.eu / Depositphotos