При нетриманні сечі допоможуть трави

Відома українська травниця, авторка книги «Встань над болем своїм» Тетяна Павлівна Радіонова рекомендує

Друзі мої!

Нетримання сечі, утворення каменів і кіст, формування сечових свищів, що довго не заживають, — усім цим, і не тільки, небезпечний простатит.

Крім цього, запальний процес швидко перекидається на органи, розташовані поруч, включно із сечовим міхуром. Ви отримуєте ще один діагноз — цистит. Частина сечі залишається всередині органу, викликаючи порушення в роботі нирок.

ПРОСТАТИТ викликає багато неприємних відчуттів. Здорова простата виконує низку важливих для чоловіків функцій, допомагає зберегти та покращити ерекцію.

При таких симптомах, як:

  • частіше сечовипускання;
  • слабкий потік сечі;
  • болі та неприємні відчуття після сечовипускання;
  • наявність крові в сечі;
  • швидка еякуляція, зниження лібідо;
  • біль у ділянці промежини та прямої кишки;
  • підвищена температура та озноб, лихоманка.

БЕЗ ЗВОЛІКАННЯ звертайтеся за допомогою!

Я РЕКОМЕНДУЮ вам свій натуральний, перевірений роками трав’яний комплекс: бальзам (пиття) — витримка з цілющої трави та коріння та крем. 

Такі симптоми, як нетримання сечі або прискорене сечовипускання, біль у паху, в яєчках, у крижах поступово зникають. Сечовипускання налагоджується, аденома, якщо є, — зменшується.

Для відновлення та посилення статевої функції я виготовляю «Еліксир молодості для чоловіків».

Друзі мої, бажаю всім міцного здоров’я та мирного неба!

Щиро ваша

Тетяна Павлівна Радіонова.

З листів: «Дорога Тетяно Павлівно, я зверталася до вас зі своєю проблемою — псоріазом. Усе вдало. Дякую. Коли чоловік почав по п’ять-шість разів бігати вночі до туалету, я поспішила по допомогу до вас. Я знову не помилилась. Ваші бальзам та крем від ПРОСТАТИТУ повернули його до нормального життя. Тепер він уночі міцно спить. А «Еліксир молодості для чоловіків» допоміг налагодити наші інтимні стосунки. Тепер у сім’ї в нас мир та згода. За все ми вдячні вам багато разів. Низький вам уклін. Родина Шумейків (Кривий Ріг)».

Більше інформації про натуральні трав’яні засоби для боротьби з демодекозом, простатитом, герпесом, псоріазом, грибком, гайморитом, гемороєм, парапроктитом, артрозом, остеомієлітом, трофічними виразками, пролежнями, целюлітом, зайвою вагою, старінням шкіри обличчя та шиї й багато іншого можна знайти на офіційному сайті Тетяни Павлівни Радіонової: www.travnik.kharkiv.ua. 

Тел.: 097–925–73–97, 066–044–08–98.

Інстаграм: tetiana_pavlovna_radionova