Кількість безкоштовних сеансів реабілітації для травмованих збільшили вчетверо

Максимальну кількість сеансів реабілітації для травмованих, які оплачує держава, збільшили вчетверо — із 42 до 168 днів. Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, рішення про таке розширення в рамках Програми медичних гарантій ухвалив Кабмін.

Відтепер цивільні та військові з травмами спинного мозку, важкими черепно-мозковими травмами та ампутаціями, які потребують тривалого відновлення, зможуть пройти не два, а вісім реабілітаційних циклів на рік. Це сприятиме кращому результату.

Наразі такі послуги доступні у 423 медзакладах. Дізнатися їхні адреси можна, зателефонувавши на гарячу лінію Національної служби здоров’я України:  16–77 (з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю — з 9:00 до 16:45).

Амбулаторне відновлення має тривати не менше 14 днів (по годині інтенсивних занять на добу), стаціонарне — не менше 14 днів за одним напрямом та понад 21 день за двома та більше напрямами (від трьох годин інтенсивних занять на добу). На реабілітацію має право будь-яка людина, якій загрожує обмеження функціонування.

Фото: lexinform.com.ua

Читайте також: Для військовослужбовців діє спрощена процедура оформлення інвалідності.