Парфуми «Слава Україні» приноситимуть кошти ЗСУ

В Канаді випустили парфуми «Слава Україні» (Slava Ukraine), частина з продажів яких йтиме на допомогу ЗСУ. На створення унікального аромату парфумерів канадського бренду Meleg Handmade Perfumes надихнув супротив українців військовій агресії росії.

Скляний флакон з одного боку прикрашений зображенням тризуба, а з іншого – українки в національному одязі на фоні соняшників.

Основа парфумованої композиції – липовий цвіт, підкреслений свіжістю лайма та дині, а також квітковими та медовими нотами.

«Ми створили ці парфуми, щоб підтримати Україну в її супротиві. Українці зараз єдині, хто зупиняє росію від вторгнення на решту території Європи. Москва вже вторгалася на території Фінляндії, Польщі, Чехословаччини, України, Ірану, Угорщини, Румунії, Норвегії, Албанії, Болгарії, Естонії, Латвії, Монголії, Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Грузії, Азербайджану та багатьох інших країн. Перемога зараз – єдиний можливий вихід», – зазначають творці аромату.

Коштують парфуми 200 канадських доларів (близько 4565 грн). З продажу кожного флакону 50 доларів (близько 1140 грн) направлятимуть на допомогу Збройним силам України.

Нагадаємо, канадський пенсіонер поділиться багатомільйонним виграшем в лотерею з Україною.