У кінотеатрах десяти міст України безкоштовно транслюються фільми для дітей та підлітків

В Україні розпочався 10-й наймасштабніший український кінофестиваль для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест». Захід відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Глядачі мають змогу побачити новинки анімації з Норвегії та Нідерландів, пригодницьке кіно зі Словенії, Данії та Німеччини, комедію з Іспанії, фентезі з України, класичний фільм Аґнєшки Голланд, добірку найкращих короткометражних стрічок, знятих дітьми й торішнього переможця «Чілдрен Кінофесту».

Покази триватимуть до 9 липня у кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Полтави, Вінниці, Житомира, Луцька, Хмельницького та Чернігова.

Відвідування безплатне за умови попередньої реєстрації на сайті «Чілдрен Кінофесту» – https://childrenkinofest.com/ua/schedule

Довідково: Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

 Фото: з фейсбук сторінки УКФ