Уряд розпочав підготовку до зими

Кабмін під час останнього засідання затвердив план підготовки до осінньо-зимового періоду 2023-2024 рр. А також ухвалив рішення про створення штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до наступної зими. Про це йдеться у повідомленні Урядового порталу.

«Вже зараз готуємося до наступної зими. Тривають інтенсивні ремонти мереж та енергетичних об’єктів. Не просто ремонтуємо, а модернізуємо. Наша мета — убезпечитись від російських атак. росія не відмовиться від тероризму, але в наших силах звести його наслідки до мінімуму. Для цього акумулюємо допомогу партнерів, робимо запаси ремонтного обладнання, децентралізуємо систему за допомогою об’єктів малої генерації. Щодня стаємо сильнішими», — наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра уряд також встановив алгоритм проходження процедур для початку ремонтів енергооб’єктів. Ідеться про взаємодію операторів критичної інфраструктури, міністерств, Агентства відновлення та ОВА.

Нагадаємо, внесено зміни до порядку призначення  субсидій