Збільшилась кількість охочих отримати субсидію

Через збільшення тарифів на електроенергію, яке відбулося у червні, збільшилась кількість охочих отримати субсидію. Проте в неопалювальному сезоні вона не є критичною. Про це заявила голова підкомітету з питань видатків держбюджету комітету Верховної Ради України з питань бюджету Леся Забуранна.

«Звичайно, зі збільшенням тарифу на електроенергію люди трохи збільшили й подачу заяв на отримання субсидії, але враховуючи, що зараз не зимовий період і немає значних витрат на опалення, то кількість людей, які потребують на покращення свого матеріального стану через отримання субсидії не є критичним стрибком», — зазначила посадовиця.

За її словами, в опалювальний сезон період найімовірніше кількість охочих отримати субсидію зросте. Так само збільшиться розмір субсидій.

«Влітку вона в середньому становить 300–400 гривень, у зимовий період це близько півтори тисячі гривень. Враховуючи зростання цін на електроенергію, така кількість претендентів на субсидію зросте», — наголосила Забуранна і підкреслила, що механізм призначення субсидії максимально спростили та автоматизували.

Загалом цього року на житлові субсидії передбачено трохи більше 25 млрд грн. Як зазначила  голова підкомітету з питань видатків держбюджету , у середньому в зимовий період такою допомогою користуються понад 2,2 млн споживачів.

Подати заяву на призначення субсидії можна особисто:

  • до сервісного центру Пенсійного фонду;
  • ЦНАПу;
  • уповноважених органів сільських, селищних і міських рад.

Онлайн:

Фото: vin.gov.ua