Українці можуть подати спрощену заяву на житлову субсидію

Подати спрощену заяву на житлову субсидію в рамках експериментального проєкту можна на сайті Пенсійного фонду. Як це зробити, розповіли в пресслужбі ПФУ.

Отже, для подання заяви потрібно:

  1. Зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду.
  2. У верхньому правому кутку натиснути «Вхід».
  3. Авторизуватися за допомогою електронного кваліфікованого підпису (КЕП), вказати назву акредитованого центру сертифікації ключів, який згенерував КЕП, завантажити файл ключа та ввести пароль.
  4. В особистому кабінеті в лівому боковому меню зайти в розділ «Комунікації з ПФУ» та обрати пункт «Заява на житлову субсидію чи пільгу». У вікні, що з’явиться на екрані натиснути «Продовжити».
  5. У вікні, що відкриється, обрати опцію «Заява про призначення та надання житлової субсидії за експериментальним проєктом».
  6. Заповнити поля в онлайн-формі. Вказати інформацію про себе, внести паспортні та адресні дані, додати інформацію про учасників звернння та зазначити банківські реквізити, на які надходитимуть кошти в разі призначення субсидії.
  7. У разі подання заяви не за зареєстрованим, а за фактичним місцем проживання, потрібно додати скановану копію договору оренди, натиснувши кнопку «Додати файл».
  8. Натиснути кнопку «Сформувати заяву» в кінці онлайн-форми.
  9. Перевірити внесені дані та натиснути «Підписати та відправити в ПФУ». Після цього автоматизована система перевірити повноту та коректність заповнення заяви.
  10. З результатом ухваленого рішення щодо призначення субсидії можна ознайомитися в розділі «Мої звернення» — «Статус звернення».

Читайте також: Збільшилася кількість охочих отримати субсидію.

Фото: freepik