Про право на субсидію можна буде дізнатися онлайн

Дізнатися про право на житлову субсидію українці зможуть онлайн, нічого не прораховуючи самостійно. Інформація буде згенерована автоматично на порталі «Дія» та в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду. Як заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час телемарафону, така послуга буде доступною вже в новому опалювальному сезоні.

«З початком опалювального сезону на порталі «Дія» і в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду буде вже згенерована додаткова інформація. Коли людина зайде в «Дію» чи пенсійний кабінет, вона одразу побачить потенційну приписку: «Ви можете претендувати на субсидію», — зазначила посадовиця.

Після цього людина зможе подати заявку на отримання субсидії в один клік, а вся необхідна інформація підтягуватиметься автоматично.

Як і раніше, субсидію отримуватимуть домогосподарства, в яких плата за житлово-комунальні послуги перевищує 15 % сукупного доходу. В неопалювальному сезоні таку допомогу отримують близько 1,6 млн осіб, проте очікується зростання цієї цифри з початком опалювального сезону.

Читайте також: На соцвиплатах цього місяця «зекономили» 600 млн грн.

Фото: pfu.gov.ua