Запрошуємо до співпраці

Шановні рекламодавці та розповсюджувачі газети!

Запрошуємо вас до співпраці з нашими електронними та друкованими засобами масової інформації на взаємовигідних умовах.

Соціальна інформаційна платформа/ social.com.ua – онлайн-ресурс, на якому щодня публікуються найсвіжіші новини соціалки, зі щомісячною аудиторією близько 400 тисяч осіб. Читачі дізнаються про новини з платформи завдяки співпраці з новинним сервісом ukr.net, а також через наші соцмережі.

Газета «Пенсійний кур’єр» – видання з 20-річною історією. Протягом свого існування газета послідовно та детально висвітлює питання соціальної тематики, відслідковує тенденції, пише про новації. Сьогодні аудиторія видання складає щонайменше 40-50 тисяч українців.

ВАРІАНТИ СПІВПРАЦІ
1. Пошук рекламодавців
Пропонуємо на договірній основі здійснювати за винагороду (виплачується у відсотках від грошей за залучену рекламу) пошук рекламодавців для розміщення їх реклами в газеті «Пенсійний кур`єр» та на електронному ресурсі «Соціальна інформаційна платформа» (social.com.ua)
Необхідні документи для укладання договору:
Для фізичних осіб (крім ФОПів) – паспортні дані, ідентифікаційний код, адреса проживання, номер рахунку в форматі IBAN
Для ФОП – банківські реквізити, документи, що підтверджують реєстрацію (свідоцтво про реєстрацію, виписка, витяг із ЄДР), витяг із реєстру платників єдиного податку (обов`язково – 3 група та наявність відповідних КВЕДів – 73.11 та/або 73.12)
Для юридичних осіб – реквізити, виписка або витяг із ЄДР (поки ЄДР закритий можна надати витяг із Youcontrol або OpenDataBot), документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписує договір (наказ або протокол про призначення керівника на посаду або довіреність, якщо договір підписує не керівник).

2. Розміщення реклами
Ми розмістимо Вашу рекламу чи рекламу Ваших клієнтів (якщо ви – рекламне агентство) в газеті «Пенсійний кур`єр» та на електронному ресурсі «Соціальна інформаційна платформа» (social.com.ua).
Умови й вартість послуг надамо на Ваш запит.

Необхідні документи для укладання договору:
Банківські реквізити, документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписує договір (наказ/ протокол про призначення керівника на посаду або довіреність, якщо договір підписує не керівник).
Копії ліцензій, дозволів, необхідних для проведення діяльності, надання послуг або продажу товарів, що рекламуються (якщо наявність ліцензій, дозволів, передбачена законодавством).

3. Розповсюдження газети «Пенсійний кур’єр»
Запрошуємо до співпраці реалізаторів друкованих ЗМІ з метою продажу газети «Пенсійний кур`єр». Умови співпраці обговорюватимуться перед укладенням договору.

Необхідні документи для укладення договору:
Для ФОП – банківські реквізити, документи, що підтверджують реєстрацію (свідоцтво про реєстрацію, виписка, витяг), витяг із реєстру платників єдиного податку (за наявності).
Для юридичних осіб – банківські реквізити, виписка або витяг із ЄДР (поки ЄДР закритий можна надати витяг із Youcontrol або OpenDataBot), документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписує договір (наказ/ протокол про призначення керівника на посаду або довіреність, якщо договір підписує не керівник).

Також пропонуємо за винагороду залучати нових передплатників газети «Пенсійний кур’єр». Умови співпраці обговорюватимуться перед укладенням договору.

Необхідні документи для укладення договору:
Для фізичних осіб (крім ФОПів) – паспортні дані, ідентифікаційний код, адреса проживання, номер рахунку в форматі IBAN.
Для ФОП – банківські реквізити, документи, що підтверджують реєстрацію (свідоцтво про реєстрацію, виписка, витяг із ЄДР), витяг із реєстру платників єдиного податку (обов`язково – 3 група та наявність відповідних КВЕДів – 46.18 та/або 46.19).

Написати у відділ реклами

[contact-form-7 id=”10808″ title=”Написати у відділ реклами”]