Внутрішньо переміщені діти отримають подарунки від «оленів святого Миколая»

Стартував цьогорічний проєкт «Олені святого Миколая». Як повідомили організатори на своїй фейсбук-сторінці, попри повномасштабну війну, вони продовжуватимуть радувати дітлахів приємними подарункам.

«У дітей є лише одне дитинство, і його не можна відкласти на час війни», – наголошують організатори.

На відміну від минулих років (а проєкт існує з 2016 року), цього року через війну географія поїздок дещо зміниться – якщо раніше подарунки отримували діти з прифронтових регіонів, то тепер це будуть діти-переселенці.

Проєкт полягає в тому, що діти пишуть листи «оленям святого Миколая», де вказують своє ім’я та прізвище, вік, а також бажаний подарунок, оздоблюючи послання на власний розсуд. Організатори на місцях надсилають ці листи керівникам проєкту. Після цього створюється база з усіма дитячими бажаннями. Чарівниками та чарівницями для дітлахів можуть стати всі охочі – для цього потрібно обрати з бази подарунок, який хоче конкретна дитина, заповнити спеціальну форму «чарівника», після чого придбати подарунок та надіслати його організаторам.

Після отримання всіх подарунків, організатори виїжджатимуть до діток з яскравою святковою програмою, під час якої й вручатимуть їх. Після цього викладатимуть відповідні фотографії та звіти в соцмережах.

Наразі в базі – 405 дітлахів-переселенців з різних небезпечних регіонів, які зараз вимушено проживають у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Львівській та Полтавській областях. Мрії в усіх різні – від солодощів, іграшок і творчих наборів до санок, велосипедів і різноманітних гаджетів. А ще більшість дітей пишуть, що найбільше хочуть миру й повернутися нарешті до своїх домівок. 224 дітей уже знайшли їхні «чарівники».

Долучитися до когорти «чарівників» та здійснити мрію дітей може кожен охочий. Для цього потрібно:

1. Обрати з бази лист з подарунком, який ви готові подарувати дитині.
2. Заповнити спеціальну форму «чарівника».
3. Придбати подарунок, підписати його (вказавши ім’я дитини та місце її перебування) та надіслати організаторам на адресу: м. Світловодськ, НП №3, Ачкасова Інна Марківна, тел.: 066 103 78 21.

Фото з фейсбук-сторінки організаторів