У Сумах внутрішнім переселенцям видадуть 4300 продуктових наборів

Для внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися в Суми, приготували понад чотири тисячі продуктових наборів. Про це повідомили в Сумській міській раді.

Що входить у набір?

За словами заступника міського голови Сум Станіслава Полякова, у більшість наборів входитимуть борошно, олія, макарони, крупи, цукор, кава, згущене та сухе молоко. Проте можуть бути незначні зміни, залежно від постачальника.

Скільки наборів підготували?

4300.

Хто може отримати допомогу?

Повнолітні особи зі статусом ВПО, які переїхали до Сумської міської територіальної громади після 24 лютого 2022 року, перебувають на обліку в департаменті соціального захисту населення та ще не отримували таку допомогу.

Коли та де можна отримати набір?

З 13 по 17 лютого з 9:00 до 15:00 у трьох закладах освіти — школах № 7, № 10 і № 23. У разі повітряної тривоги видавання призупинятиметься.

Які документи необхідно пред’явити?

Оригінал паспорта, ідентифікаційний код та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Для посвідчення особи також можуть використовуватися документи в застосунку «Дія».

Отримати набір за людину також може інша людина за наявності її вищезазначених оригіналів документів людини, а також власного паспорта. Довірена особа може отримати не більше двох наборів.

Фото Сумської міськради