У Львові переселенці можуть заселитися в нове тимчасове житло

У Львові відкрили новий шелтер для внутрішньо переміщених осіб. Як повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації, житлом переселенців забезпечуватиме благодійна організація «100% життя».

Приміщення складається з 19 кімнат. Окремо розташовані вбиральні, душові, їдальня та дитяча кімната. Кімнати розраховані на двох, чотирьох, вісьмох та десятьох осіб. У прохідних кімнатах можуть оселитися й великі сім’ї. Загалом шелтер розрахований на півтори сотні осіб.

Проживання абсолютно безкоштовне. Окрім спального місця, мешканці можуть розраховувати на щоденне триразове харчування, отримання постільної білизни, гігієнічних засобів, можливість користуватися необхідною побутовою технікою (від фена та праски до холодильника та пральної машини), доступ до питної та гарячої води, безкоштовний WI-FI. У шелтері також надаватимуть консультації медична сестра, психолог та юрист. Кілька разів на тиждень для дітей влаштовуватимуть цікаве дозвілля.

Як розповіли в благодійній організації, наразі в шелтері проживають 20 людей. Облаштування частини кімнат ще триває.

Для отримання місця в такому тимчасовому житлі, потрібно звернутися до БО «100% Життя м. Львів» за номером: 067 653 25 35.

Нагадаємо, на Закарпатті та Франківщині цієї зими планують прийняти кількасот тисяч переселенців.

Фото: Львівська ОВА