У Львові для дітей відкрили безкоштовний навчальний простір-укриття

Маленькі львів’яни, віком від 4 до 9 років, мають змогу абсолютно безкоштовно гратися та навчатися в новому дитячому просторі. Як повідомили у Львівській міській раді, простір відкрили за підтримки ізраїльських організацій Early starters international та One heart, а також благодійного фонду «Вільні та небайдужі».

Простір поділений на дві зони:

1. У навчальній зоні маленькі відвідувачі можуть займатися творчими заняттями (малювати, ліпити з пластиліну, робити аплікації), грати в настільні ігри, а також займатися з педагогами англійською мовою.

2. В ігровій зоні є все необхідне для різноманітних дитячих активностей. Як наголошують організатори, через ігри діти отримуватимуть психологічну допомогу, яка особливо потрібна під час війни, у тому числі внутрішньо переміщеним дітям.

Простір є одночасно укриттям, тож у ньому абсолютно безпечно залишатися й під час повітряних тривог. З дітьми займатимуться досвідчені педагоги, вони постійно перебуватимуть під наглядом, тож батьки можуть спокійно залишати їх тут. Перебування є абсолютно безкоштовним.

Відвідати заклад можуть усі охочі — знаходиться він за адресою: вул. Енергетична, 1 (код домофона 12). Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Для відвідування простору попередньо потрібно заповнити онлайн-форму.

Ілюстративне фото: beregbud.com.ua