Про нагальні потреби в гуртожитках для внутрішніх переселенців потрібно повідомити до кінця тижня

До кінця тижня, тобто до 23 жовтня, керівники гуртожитків для внутрішньо переміщених осіб, можуть подати заявку на отримання необхідних для переселенців речей. Про це заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Посадовиця закликала керівників гуртожитків проаналізувати нагальні проблеми та обрати дві головні, які можна швидко вирішити.

«Щось купити, щось доставити, щось швидко налагодити. Це має бути щось, що можна зробити протягом двох тижнів максимум. Тобто жодних великих ремонтів, складних інженерних проблем або якихось занадто дорогих закупівель. Це має бути щось, що допоможе людям пережити зиму в місцях компактного проживання. Щось конкретне та реалістичне. Наприклад, ковдри, буржуйки, дрова, пелети, теплий одяг тощо», – наголосила очільниця Мінреінтеграції.

Для отримання відповідної допомоги потрібно до 23 жовтня повідомити про проблему та конкретні речі, які зможуть її вирішити, а також свої дані за номером Мінреінтеграції: (096) 058-83-76. Це мають зробити виключно керівники гуртожитків.

«За можливості допоможемо», – запевнила Верещук.

Нагадаємо, понад тисячу спальних місць для внутрішніх переселенців надіслали з Польщі.

Фото: rivne.media