Подати заяву на компенсацію за прихисток переселенців можна дистанційно

За безкоштовне надання житла переселенцям у межах програми «Прихисток» можна отримати грошову компенсацію від держави — 450 грн на місяць за розміщення однієї ВПО в теплий період року й 900 грн — в опалювальний сезон.

Як нагадують у Мінреінтеграції, для того, аби взяти участь у програмі, потрібно зареєструватися на сайті «Прихисток» і розмістити оголошення про надання житла ВПО.

Подати ж заявку на компенсацію після розміщення переселенців можна не лише особисто до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, районної в м. Києві держадміністрації, відповідної військової адміністрації за місцем розташування житлового приміщення, а й дистанційно. Для цього потрібно надіслати лист-повідомлення та копії підтверджувальних документів на визначену відповідальним виконавчим органом місцевого самоврядування електронну адресу. Це потрібно зробити не пізніше ніж наступного дня після розміщення ВПО.

Далі щомісяця не пізніше як протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця на цю ж електронну адресі потрібно надіслати заяву на компенсацію.

Читайте також: Безкоштовний прихисток переселенцям зможуть надавати українці, які виїхали за кордон.

Фото: dopomagai.org