Названо три райони Харківщини, звідки проводитимуть обов’язкову евакуацію

На Харківщині розглядають можливість обов’язкової евакуації мешканців окремих регіонів перед початком опалювального сезону. Як розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в коментарях «Суспільному», людей вивозитимуть з трьох районів.

«Працюємо щодо планів евакуації. Це не лише Золочівський район, це старий Дергачівський район, нині Харківський, та Чугуївський район», – наголосив посадовець.

За його словами, загалом планують вивезти близько 350 тисяч людей. Мешканці Харківщини зможуть евакуюватися на власному транспорті, спеціально наданих для цього автобусах та спецавтомобілях для людей з інвалідністю чи маломобільних осіб.

Евакуйовуватимуть населення у разі ризику потрапляння населених пунктів в оточення чи окупацію, проведення бойових дій на їхніх територіях чи ураження критичної інфраструктури і неможливість подачі тепла до осель взимку.

Нагадаємо,  раніше міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомляла про можливість проведення обов’язкової евакуації для мешканців ще трьох областей, окрім Донецької.

Ілюстративне фото: golos.com.ua