Мешканці Запоріжжя втратили право на виплати ВПО, а 17 населених пунктів – отримали

Список громад, які перебувають у зоні активних бойових дій, тимчасовій окупації чи оточенні знову оновили. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

З переліку виключили Запорізьку міську територіальну громаду. Таким чином, мешканці Запоріжжя втратили право на отримання державної допомоги на проживання і розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину чи людину з інвалідністю.

Натомість 13 громад отримали право на ці виплати. Це мешканці Мирівської сільської та Червоногригорівської селищної територіальних громад Нікопольського району Дніпропетровської області, до яких входить по сім населених пунктів. Окрім цього, виплати нараховуватимуть мешканцям Веснянської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області, до якої входить три населених пункти.

Таким чином, наразі на виплати ВПО мають право мешканці 323 територіальних громад дев’яти областей України.

Нагадаємо, переселенцям, які оформлювали виплати через Дію, і яким й досі не прийшло піддтвердження оформлення, потрібно до 1 жовтня звернутися до органів соціального захисту чи ЦНАПу із заявою про неотримання виплат.