Мешканці 56 населених пунктів втратили право на виплати на проживання

Перелік громад, мешканці яких мають право на державні виплати на проживання, знову оновили. Список затвердило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 28 жовтня 2022 року № 248.

Відповідно до нього, право на щомісячну допомогу в розмірі 2000 грн на дорослу людину та 3000 грн на дитину та особу з інвалідністю втратили мешканці Миропільської сільської територіальної громади Сумського району Сумської області, а також мешканці Високопільської, Нововоронцовської селищних та Кочубеївської сільської територіальних громад Бериславського району Херсонської області. Таким чином, йдеться про мешканців 56 населених пунктів, які входять до складу цих громад.

Водночас право на такі виплати здобули мешканці Михайло-Лукашівської, Павлівської сільської та Тернуватської селищної територіальних громад Запорізького району Запорізької області. Тобто мешканці 61 населеного пункту.

Таким чином, усього в переліку наразі — 325 територіальних громад дев’яти областей. З повним списком громад, які мають право на виплати, можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, мешканці деокупованих населених пунктів мають право на одноразову грошову допомогу в разі евакуації, а також якщо не покидали свого населеного пункту під час окупації.

Фото: GETTY IMAGES