Кошти для погашення боргів перед внутрішніми переселенцями з’являться до кінця місяця

Державну допомогу на проживання цього року отримали не всі внутрішньо переміщені особи, які мають на неї право. Як розповіла міністерка соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону, заборгованість виникла через брак готівкових коштів у казначействі.

«Початок року завжди складний для бюджетування, бо закінчуються державні програми в одному році, і поки держава набере готівкових коштів у наступному році, перші два місяці є непростими для того, щоб готівково виплачувати», — наголосила вона.

Проте посадовиця запевнила, що призначення таких виплат є, і всі, хто має право на такі кошти, їх отримають. Орієнтовно всю необхідну суму доберуть до березня.

«Ми виплачуємо й призначаємо виплати нашим внутрішньо переміщеним особам, але через брак готівкових коштів у казначействі були затримки. Ми віримо, що до березня ми доберемо готівкових коштів і всі такі заборгованості покриємо», — підкреслила Жолнович.

За її словами, звертатися на гарячі лінії для отримання коштів не потрібно, адже відомості є — і відповідно до них і виплачуватимуть заборгованості.

Нагадаємо, фінансування відповідної програми допомоги ВПО в січні збільшили на майже 1,3 млрд грн.

Фото: ДФС