Для внутрішніх переселенців та малозабезпечених у Львові влаштують великодні частування

До Великодня для нейнезахищеніших верств населення підготували низку заходів, зокрема святкові сніданки та обід.

Як повідомили у Львівській міській раді, йдеться про малозабезпечених, бездомних та внутрішньо переміщених осіб з модульного містечка на Сихові.

В Українському католицькому університеті сніданок запланований на 9:30 у неділю, 16 квітня, у приміщенні студентської трапезної. Для 200 малозабезпечених місцевих мешканців, які перебувають на обліку в управлінні соцзахисту, підготують традиційні великодні страви: паску, крашанки, сир, масло, м’ясні страви, бурячок з хроном та узвар. Перед сніданком відбудеться спільна молитва та освячення пасок.

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що знаходиться на вулиці Кирилівській, 3А, у цей же день о 9:00 підготують сніданок для 50 бездомних. Їх частуватимуть традиційними великодніми стравами, а також солодощами.

У модульному містечку на Сихові на тамтешніх мешканців, які евакуювалися з небезпечних регіонів, о 12:00 відбудеться святковий обід. Окрім цього, кожна родина отримає пакунок з ковбасою, шинкою, яйцями та хроном. У суботу, 15 квітня, мешканцям містечка також передадуть паски.

Нагадаємо, одинокі літні люди можуть отримати продуктові набори до Великодня.

Ілюстративне фото: Олег Кохан