Чотири тисячі безкоштовних наборів з теплим одягом отримають діти на Харківщині

Триває реалізація проєкту, у рамках якого діти-переселенці з вразливих категорій можуть безкоштовно отримати теплий осінньо-зимовий одяг. Як повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, першу партію одягу з 4000 одиниць відправили внутрішньо переміщеним дітям на Харківщину.

Розподілятиме одяг Харківська обласна військова адміністрація – дістанеться він насамперед багатодітним родинам зі статусом ВПО.

Набор одягу-унісекс, який підходить як хлопчикам. так і дівчаткам, включає куртку, светр чи світшот, термобілизну, спортивні штани, шкарпетки, черевики, шапку та рукавички.

Отримати такий набір можуть українці зі статусом ВПО з будь-якої частини країни. Одяг надається дітям від двох до 14 років. У пріоритеті – вразливі категорії населення, насамперед – багатодітні сім’ї.

Для отримання такого набору потрібно зателефонувати на «гарячу лінію» з кризових питань Мінреінтеграції за номером 15-48 або до офісу уповноваженого з питань ВПО за номером: +380 (66) 813 62 39.

Фото Мінреінтеграції