Ще 4000 маріупольців забезпечать безкоштовним житлом до кінця наступного року

Нещодавно закінчили реконструкцію гуртожитку в Дніпрі, де соціальне житло отримали 127 маріупольців. Як повідомила директорка з комунікацій в інвестиційній групі System Capital Management Наталія Ємченко, у рамках проєкту «ЯМаріуполь Житло» планується забезпечити ще 4000 маріупольців тимчасовим соціальним помешканням у модернізованих сімейних гуртожитках.

Отже, 1220 кімнат/квартир нададуть:

1. У рамках першої черги — 333 родинам (1000 людей) у Дніпрі восени 2023 року. Кімнати нададуть у гуртожитках Українського державного університету науки і технологій і Дніпровського національного університету.

2. У рамках другої черги: 139 родинам (понад 500 людей) в Чернівцях та Івано-Франківську протягом осені 2023 — зими 2024 року. Кімнати нададуть у гуртожитках Чернівецького національного університету, Сторожинецького лісового коледжу та Дністровського басейного управління водних ресурсів.

3. У рамках третьої черги — 383 родинам (1220 людей) у Запоріжжі, Кропивницькому та Львові навесні 2024 року. Кімнати нададуть у гуртожитках Запорізького національного технічного університету, Центральноукраїнського національного університету, а також у двох житлових будинках, один з яких реконструюють, а інший — збудують.

Головне фото: kart.edu.ua, фото зі сторінки Наталії Ємченко