Україна отримала 23 млрд доларів міжнародної фінансової допомоги

Від початку повномасштабної війни міжнародні партнери надали Україні понад 23 млрд доларів міжнародної фінансової допомоги. Із них 4,8 млрд надійшло від Європейського Союзу та 8,5 млрд – від Сполучених Штатів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 18 листопада – інформує Урядовий портал.

«За ці кошти фінансуємо критично важливі бюджетні видатки. Зокрема виплати бюджетникам, пенсіонерам, ВПО, отримувачам субсидій, підтримуємо спроможність громад», — зауважив Прем’єр-міністр.

За його словами, Україна наступного тижня отримає черговий транш макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 2,5 млрд євро. І ще один на 500 млн євро — у грудні. Крім того, важливий крок назустріч Україні зробила Канада.

«Уряд Канади вже випустив в обіг державні п’ятирічні облігації на суму 500 млн канадських доларів. Тепер через купівлю суверенних облігацій для України всі охочі можуть зробити внесок у зміцнення нашої держави. Таким чином канадці інвестують у нашу перемогу, а Уряд Канади гарантує інвесторам виплату відсотків», — прокоментував Денис Шмигаль.

Читайте також: На відновлення Херсонщини виділили 100 млн грн

Фото: kmu.gov.ua