Українці з 11 областей отримають кошти від ООН

Ще 1 048 575 заяв українців Міністерство соціальної політики передало для виплати грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Про це повідомили в пресслужбі Мінсоцполітики.

Загалом за переданим списком гроші отримають 1 059 437 людей. Заявників обирали із зареєстрованих на платформі «єДопомога». Це мешканці 11 областей: Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської. При формуванні списку перевага надавалася вразливим категоріям: внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю, пенсіонерам, одиноким батькам, які самостійно виховують дітей, а також малозабезпеченим сім’ям.

Кошти надійдуть після додаткової перевірки заявників з боку ООН. Мета перевірки – виключення можливості задвоєння виплат.

Як зазначили в Мінсоцполітики, наразі вже 2 306 138 українців включено до списків на отримання виплат від різноманітних міжнародних організацій.

Зареєструватись на отримання допомоги можна за посиланням.

Нагадаємо, що ООН розширює програму підтримки постраждалих від війни українців й нададуть грошову допомогу ще 70 тисячас людей.