Постраждалі в Дніпрі отримають 240 млн грн на придбання житла

Мешканцям зруйнованих внаслідок ракетного удару росіян квартир в Дніпрі виплатять по мільйону гривень. Як розповів голова громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадій Корбан в ефірі телемарафону, таке рішення ухвалила місцева влада.

«Ухвалено рішенням Дніпровською міськрадою про виплату кожній сім’ї, яка втратила житло, мільйона гривень на руки. Ми хочемо насамперед забезпечити людей житлом», — зазначив він.

За словами посадовця, йдеться про близько 240 сімей.

«Я кажу в цілому про те житло, яке доведеться відселити для того, щоб люди могли жити в більш-менш гідних умовах. Це близько 240 квартир на сьогодні», — наголосив Корбан.

Окрім цього, постраждалі сім’ї отримають грошову допомогу від благодійних фондів, зокрема Kiddo і Фонду Ріната Ахметова.

«Ці гроші також будуть співфінансувати житло для людей. Це, я вважаю, конкретна допомога, яка має бути негайно здійснена для людей — для купівлі квартир на вторинному ринку. Тому що будівництво житла, відновлення будинку — це займає роки, місяці, а людям потрібно жити завтра, післязавтра. Їм потрібен дах над головою», — підкреслив Корбан.

Фото: Telegram/Валентин Резніченко