В Україні формують херсонський будівельний батальйон для відбудови після окупації

Проєкт «Добробат» формує херсонський будівельний батальйон для відновлення зруйнованих після окупації та активних бойових дій об’єктів у Херсонській області. Про це повідомили організатори проєкту.

«Наша поміч вкрай необхідна містам та селам, що стійко витримали жахіття російської окупації. Наше завдання – вдихнути життя в кожну зруйновану домівку та зранене серце мешканців звільненої Херсонщини. Адже ніхто окрім нас не відбудує міцні та надійні стіни нашого рідного дому», – зазначають вони.

Волонтерам, які хочуть долучитися до відновлення Херсонщини, як з досвідом будівельних робіт, так і без, потрібно долучитися до групи херсонського будбатальйону в телеграмі: https://t.me/herson_budbat. Саме тут повідомлятимуть актуальні новини про місця та фронт робіт.

За повідомленням головного управління розвідки Міноборони, сьогодні Херсон повернувся під контроль України – у місто увійшли частини ЗСУ. За словами Президента України Володимира Зеленського, станом на вчора, 10 листопада, на півдні країни звільнили 41 населений пункт, тож фронт робіт для будбатальйонів передбачається значний.

Ілюстративне фото: Добробат