Порядок в’їзду на окуповані території через Запорізьку область оновили

У зв’язку зі створенням військової комендатури на території Василівської територіальної громади Запорізької області, порядок в’їзду на тимчасово окуповані території оновили. Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції.

Відповідно до оновлених правил:

1. Виїзд на тимчасово окуповані території і переміщення вантажів здійснюється у складі колон через визначений КПП у Степногірську. Для проїзду потрібна перепустка комендатури. Діє вона лише в межах Василівського району.
2. Для перевезення гуманітарних вантажів на ТОТ потрібна довідка від голови територіальної громади.
3️. У пункті пропуску комендатури військовослужбовці та правоохоронці мають право проводити огляд осіб, речей, транспортних засобів, багажу та вантажів.
4️. Колону для виїзду на ТОТ формують щодня на майданчику в Запоріжжі (за адресою: Оріхівське шосе, 36) з 07.00 до 17.00.
5️. Колони авто з території комендатури до Степногірська супроводжують співробітники Національної поліції. На маршруті не роблять зупинок.
6️. Перевага на включення до колони насамперед надається евакуаційному транспорту та вантажівкам з гуманітарною допомогою. Для включення до неї того чи іншого транспорту потрібне окреме рішення комендатури.

Заборонили в’їзд на тимчасово окуповані території через Василівку:

– вантажним автівкам з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т;
– автобусам, обладнаним місцями для сидіння в кількості понад 22 (крім евакуаційного транспорту).