Пенсіонери на деокупованих територіях отримали 12,48 млрд грн виплат

На пенсійні виплати мешканцям звільнених регіонів у жовтні спрямували 12,48 млрд грн. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Пенсіонери Донеччини отримають загалом 4,64 млрд грн – як на банківські картки, так і через поштові відділення. Зокрема у звільнені Святогірськ, Лиман, Ярову, Новоселівку, Яцківку та Лозове Укрпошта організувала виїзні прийоми громадян. У листопаді пенсії почнуть доставляти й в окремі населені пункти Лиманської та Святогірської об’єднаних територіальних громад.

Пенсіонерам Луганської області виплати спрямували на картки – загалом 1,76 млрд грн.

З 1,26 млрд грн пенсіонери Миколаївщини отримали 1,03 млрд грн на банківські картки, а 0,23 млрд грн – через Укрпошту.

Мешканцям деокупованих регіонів Харківщини спрямували 3,8 млрд грн пенсій. Тут уже працюють вісім сервісних центрів Пенсійного фонду України.

Окрім цього, у жовтні відновлено можливість доставлення пенсій у 72 звільнені населені пункти Херсонщини. Зокрема свої виплати отримали мешканці Високопільської, Кочубеївській та Нововоронцовській територіальних громад, а також селища Велика Олександрівка. З пенсійними питаннями мешканці деокупованих територій можуть звернутися в сервісний центр ПФУ в селищі Нововоронцовка.

Читайте також: На деокупованих територіях облаштують 500 пунктів обігріву.

Фото Олега Синєгубова