На деокупованих територіях розпочали виплати пенсій за січень

У звільнених від російських військ регіонах розпочали виплату пенсій за січень. Як повідомили в Мінреінтеграції, на виплати мешканцям деокупованих населених пунктів Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини спрямували 3,27 млрд грн.

На Донеччині фахівці Пенсійного фонду проводять виїзні прийоми громадян у звільнених Святогірську та Лимані, а також ще 20 деокупованих селищах і селах області.

На деокупованій Миколаївщині наразі відновили доставлення пенсійних виплат у 31 населений пункт. У Снігурівці також відновили роботу сервісного центру ПФУ.

На деокупованій Харківщині в січні відновили доставлення та виплату пенсій в три населені пункти Куп’янського району. Отримати пенсійні послуги можна в одному з дев’яти сервісних центрів Пенсійного фонду: у Балаклії, Барвінковому, Великому Бурлуку, Вовчанську, Дергачах, Ізюмі, Куп’янську, Чкаловському та Шевченковому.

На Херсонщині протягом останніх трьох місяців 2022 року відновили роботу п’ять сервісних центрів ПФУ: у самому Херсоні, а також селищах Білозерка, Велика Олександрівка, Високопілля, Нововоронцовка. Незабаром ще один центр відкриють у Бериславі.

Фото: пресслужба ПФУ