На деокупованій Харківщині впроваджують програму з кращого догляду для дітей

Програму «Найкращий догляд для кожної дитини в Харківській області» розпочали впроваджувати в деокупованих регіонах Харківщини.

Як повідомили в Харківській ОВА, вона передбачає забезпечення родин з дітьми усіма необхідними послугами.

У рамках програми планують втілити понад 50 проєктів у напрямах освіти, охорони здоров’я, водопостачання, санітарії, гігієни, а також розвитку молодіжних ініціатив. Наразі на це заклали 8 мільйонів доларів. Програма фінансується за підтримки ЮНІСЕФ.

«На Харківщині саме зараз дуже важливо впроваджувати проєкти для сімей з дітьми та молоді, щоб подолати виклики війни», — наголосив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У пілотному проєкті беруть участь Балаклійська, Валківська, Кегичівська, Красноградська, Пісочинська та Чугуївська громади.

Перший етап — облаштування укриття в одному з ліцеїв Балаклійської громади, організація для дітей занять з математики, української та англійської мови, два молодіжні проєкти, надання обладнання для медичних закладів, ремонт педіатричної лабораторії та санвузлів у трьох освітніх закладах, медустановах, центрах надання соціальних послуг.

Фото: пресслужба Харківської ОВА

Читайте також: Молодь зможе впливати на соціальну політику через новий офіс «ДійМо».