Мешканцям деокупованих територій виплатили майже 15 млн грн допомоги

Мешканці звільнених від російських військ територій Донецької, Харківської та Херсонської областей продовжують отримувати одноразову грошову допомогу в розмірі 1200 грн на особу від Червоного Хреста. Як повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, наразі мешканцям деокупованих населених пунктів виплатили близько 14 млн 900 тисяч гривень.

Найбільше людей отримали кошти на Харківщині: 11 тисячам мешканців 40 населених пунктів надали допомогу на загальну суму 13 млн 200 тис. грн.

Майже 900 тис. грн отримали понад 700 мешканців Херсонщини. Зокрема днями почали роздавати виплати ще в шести деокупованих населених пунктах області: Микільському, Новій Шестірні, Нововоронцовці, Рівнопіллі, Розівці та Світлівці.

Майже 800 тис. грн одноразової грошової допомоги отримали мешканці Донецької області – зокрема звільнених міст Лиман та Святогірськ, а також села Ярова.

Нагадаємо, з 20 жовтня мешканці деокупованих територій отримуватимуть по 2200 грн від Міжнародної організації з міграції.

Фото: Мінреінтеграції