Маріупольцям виділили 11,7 млн грн соціальної допомоги

Фонд соцстрахування перерахував 11,7 млн грн допомог для працівників Маріуполя, зокрема «Азовсталі». Як повідомили в пресслужбі Фонду соцстрахування – це перші виплати, які вдалось здійснити для мешканців Маріуполя після російського вторгнення в місто.

Кошти підуть на виплату лікарняних та допомог по вагітності і пологах. Зокрема, на виплати допомог 1856 працівникам металургійного комбінату «Азовсталь» піде 8,4 млн грн.

Додамо, що працівники, які евакуювались на неокуповану територію, мають можливість звернутись до будь-якого відділення Фонду для призначення їм виплат напряму.

Стежити за станом фінансування працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду за тегами #фінансування_оперативно (відомості про здійснене фінансування, коли необхідно кілька банківських днів, доки кошти надійдуть на рахунки) та #фінансування_страхувальників (інформація про надходження коштів безпосередньо на рахунки роботодавців).

Нагадаємо, що людям, які знаходяться зараз на непідконтрольних територіях, продовжують нараховувати і виплачувати усі соцвиплати.

Фото: zahid.espreso.tv