До кінця місяця «ПриватБанк» відновить роботу на деокупованій Донеччині та Херсонщині

Мешканці деокупованих регіонів Донеччини незабаром зможуть скористатися банківськими послугами. До кінця тижня відновить роботу переїзне відділення «ПриватБанку», яке прийматиме місцевих мешканців двічі на тиждень.

Окрім цього, до кінця тижня в Лимані також відновлять роботу банкомат та термінал самообслуговування. А після відновлення електропостачання запрацює банкомат у Світогірську і термінали самообслуговування в мережах «АТБ-маркет» та «Аптека 9-1-1».

На Херсонщині до кінця цього тижні відновлять роботу банкомата в селищі Новоронцовка. Мешканці селища вже можуть зняти готівку на касах магазинів за адресами: вул. Гагаріна, 16, вул. Димитрова, 7 та вул. Суворова, 2а. Скористатися банкоматом можна й у селищі Високопілля на вул. Вокзальній, 29, корп. Б.

Роботу ще одного відділення «ПриватБанку» відновили у звільненому від російських військ селищі Шевченкове Харківської області. Знаходиться вона за адресою: вул. Шевченка, 14. Як повідомили в пресслужбі «ПриватБанку», це вже 15-те відділення, яке відновили роботу в регіоні під час війни. Згодом планують відновити роботу банкоматів у Ізюмі та Савинцях

Знайти відділення «ПриватБанку», які наразі працюють, можна за посиланням.

Нагадаємо, зняти пенсії та інші соціальні виплати мешканці деокупованої Донеччини можуть через два банкомати «Ощадбанку», а Херсонщини – через стаціонарне поштове відділення.