Через війну в Україні постраждали 1384 дитини: найбільше — на Донеччині

З міста Вугледара, що на Донеччині, вивезли останню дитину. Як повідомили в Нацполіції, 15-річний син священника залишався єдиною дитиною в місті, яке цілодобово обстрілюють російські війська. Спецекіпажі підрозділу поліції «Білий Янгол» продовжують евакуювати мешканців зони активних бойових дій на безпечніші території.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора, відповідно до офіційної статистики станом на 14 лютого 1384 дитини постраждали внаслідок збройної агресії росії: 61 дитина загинула та понад 923 — отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Найбільше дітей постраждали в Донецькій області — 444, Харківській — 272, Київській — 123, Херсонській — 87, Запорізькій — 84, Миколаївській — 83, Чернігівській — 68, Луганській — 66 та Дніпропетровській — 64.

Окрім цього, 16 514 дітей були незаконно депортовані росією (з них наразі повернули лише 307 дітей).

Цифри не є остаточними, адже надзвичайно складно точно встановити їх у регіонах, де ведуться активні бойові дії чи тимчасово окупованих. На звільнених від російських військ територіях також триває робота з встановлення кількості постраждалих.

Ознайомитися з офіційною статистикою, повідомити про скоєний щодо дітей злочин, зникнення, депортацію чи примусове переміщення дитини, надати інформацію про дітей, яких розшукують, а також отримати необхідні консультації можна на платформі «Діти війни».

Головне фото: ЮНІСЕФ