Частину харків’ян на зиму переселятимуть у гуртожитки

У Харкові продовжують готуватися до зими. У зв’язку з постійними обстрілами та періодичним знеструмленням міста готуються й до тимчасового переселення людей на час холодів. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов під час телемарафону.

«Ми визначили частину гуртожитків, куди ми можемо переселити людей для того, щоб вони могли провести там зиму та осінь, коли будуть холоди. Якщо є потреба, я рекомендую переїхати в гуртожиток, де ми можемо створити всі умови для проживання людей», – зазначив посадовець.

За його словами, переселення стосуватимуться мешканців окремих районів міста – зокрема, Північної Салтівки та П’ятихаток, де можуть виникнути проблеми з подачею газу та електроенергії.

«Нам доведеться пройти найскладніший опалювальний сезон за всі роки існування міста Харкова. Як би ми добре не готувалися до опалювального сезону, один приліт ракет у трансформаторні підстанції, у котельні відключає весь мікрорайон», – наголосив Терехов.

Як запевнив міський голова Харкова, місця у гуртожитках є і їх уже готують до заселення людей.

«До війни у місті Харків навчалося 300 тисяч студентів. І в нас сьогодні є ресурс, є гуртожитки, в які ми можемо за необхідності, і які ми готуємо до опалювального сезону, переселяти людей для того, щоб вони там розміщались та проводили осінь і зиму», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Кабмін ухвалив рішення розміщувати в гуртожитках Харківщини громадян, чиє житло непридатне для проживання.