Відсьогодні ветерани можуть претендувати на мільйон на власну справу

Програма макрофінансування бізнесу ветеранів стартувала. Про це повідомили в пресслужбі Українського ветеранського фонду.

У межах програми кошти в розмірі від 500 тисяч до 1 мільйона гривень на розвиток власного бізнесу можуть отримати ветерани, члени їхніх родин та сім’ї загиблих захисників.

Хто саме може взяти участь в проєкті?

– ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
– юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Як взяти участь у проєкті?

Потрібно заповнити реєстраційну форму, підписати її електронним цифровим підписом, після чого надіслати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді разом із обов’язковими документами у pdf-форматі: статутними документами, витягом з ЄДР, довідкою про керівний склад, копією УБД засновника організації-заявника, описом проєкту, кошторисом, резюме членів команди проєкту, терміном реалізації. Більше інформації щодо документів можна знайти за посиланням.

Подати заявку можна за посиланням.

Які бізнеси не допускаються до участі в програмі?

Бізнеси, пов’язані з російською федерацією, азартними іграми, виробництвом алкогольних, тютюнових виробів, зброї та боєприпасів, ядерних матеріалів, а також будь-якого іншого майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об’єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території
України.

Які терміни подачі заявок?

Заявки прийматимуть з 5 вересня до 18.00 5 жовтня (за київським часом).

Як швидко розглянуть заявку?

Протягом двох робочих днів після отримання заявки заявник отримає повідомлення про її статус.

З питаннями та уточненнями щодо проєкту можна писати на електронну пошту [email protected] з обов’язковим зазначенням теми листа «Конкурс Проєктів».

Нагадаємо, близькі родичі ветеранів, а також загиблих учасників бойових дій зі статусом внутрішньо переміщених осіб також можуть отримати до 20 тисяч гривень відшкодування на ведення бізнесу.