Відкрився перший центр ветеранського розвитку

У Дніпрі на базі університету митної справи та фінансів, відкрився перший в Україні центр ветеранського розвитку, повідомляє Мінветеранів. У ньому ветерани зможуть навчатися цивільним професіям, отримувати знання з підприємництва.

У новоствореному центрі в липні має розпочатися підготовка помічників ветеранів. Це люди, які допомагатимуть демобілізованим адаптуватися до мирного життя.

«Спільно з Міністерством освіти і науки ми розробили навчальний модуль для помічників ветеранів. До кінця місяця ми розпочнемо набір на помічників ветеранів, а в липні вже буде проходити їх навчання», – зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Дніпро стало першим з трьох міст, де відкрися подібний хаб. Як раніше розповідала міністерка, такі навчальні центри в рамках пілотного проекту мають запрацювати у також у Вінниці та Львові.

Майбутні ментори проходитимуть навчання за спеціальними тренінговими програмами, після закінчення яких надаватимуть відповідний сертифікат. Згодом проєкт масштабують на всю країну.