Мінсоцполітики планує переглянути механізм нарахування військових пенсій

У Міністерстві соціальної політики хочуть забезпечити військових гідним пакетом соцзахисту, у зв’язку з чим планують переглянути механізм нарахування військових пенсій. Про це заявила перша заступниця міністерки соціальної політики України Дарія Марчак в ексклюзивному інтерв’ю Соціальній інформаційній платформі.

За словами посадовиці, сьогодні структура нарахування й призначення пенсій військовослужбовцям дуже складна.

«Для мене такою моральною частиною цієї складової є те, що згідно із законодавством, при підвищенні виплат військовим, які захищають нас на фронті тут і зараз, також підвищуються виплати й дуже великій когорті військових пенсіонерів, які отримали призначення пенсій раніше 2014 року. І тут постає питання: чи ми маємо мати єдиний підхід, спільний, для підвищення пенсій для всіх військових пенсіонерів? Чи все ж таки до людей, які захищають нашу країну сьогодні, має бути інше ставлення?», – зазначила вона.

Наразі задля вирішення питання забезпечення гідної підтримки захисників Мінсоцполітики співпрацює з профільним парламентським комітетом та Міністерством ветеранів.

«Я сподіваюсь, найближчим часом ми зрозуміємо, як має виглядати гідна підтримка людей, які сьогодні нас захищають», – наголосила Марчак.

Повне інтерв’ю з першою заступницею очільниці Мінсоцполітики читайте за посиланням.

Фото: zoda.gov.ua