Для частини українців соцдопомогу збільшать на 50% від прожиткового мінімуму

В Україні планують збільшити рівень соціального забезпечення людей, які «потрапили в бідність». Про це заявила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович в інтерв’ю Mind.ua.

Як зазначила посадовиця, наразі в Мінсоцполітики працюють над проєктом, покликаним підвищити стандарти підтримки соціально вразливих груп населення.

«Це буде ще один формат, який дозволить нам гнучко й дуже адресно підходити до забезпечення соціальних прав людей, не прив’язуючись до прожиткового мінімуму чи прив’язуючись не лише до нього», – розповіла Жолнович.

За її словами, йдеться про підвищення соціальної допомоги для окремих осіб, яка буде на 50% більшою за прожитковий мінімум. Але для отримання таких виплат є певні умови.

«Це збільшення стосуватиметься всіх категорій громадян у разі, якщо людина не може працювати з об’єктивних причин, якщо її сьогоднішній дохід не дозволяє забезпечувати базові потреби і якщо людина готова активно включатися до повернення собі економічної самостійності», – наголосила міністерка.

Нагадаємо, українцям хочуть надати змогу отримувати всі соціальні послуги дистанційно.